Zadzwoń (22)188-11-20

Wywóz mebli Sulejówek

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, jeżeli interesuje Was profesjonalny wywóz mebli. Jesteśmy firmą oferującą Wam korzystne ceny za każdy mebel jaki od Was odbierzemy.

Działamy na terenie miasta Sulejówek, dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców do kontaktu. Mamy bardzo pojemne auto – 13m3, dzięki czemu jesteśmy w stanie zmieścić na pace bardzo dużo rzeczy. Skorzystanie z naszych usług jest o wiele bardziej opłacalne niż wynajem kontenera, ponieważ płacicie faktycznie za to, co od Was odbierzemy, a nie za cały kontener.

Jesteśmy w stanie odebrać od Was nawet jeden mebel, jeżeli będzie taka potrzeba. Nasze ceny zaczynają się już od 150zł. Co warto również zauważyć to fakt, że naszym klientom oferujemy również zniesienie mebli z mieszkania, czy też po prostu wyniesienie ich z domu. Jesteśmy pewni, że na naszej ekipie się nie zawiedziecie. Sulejówek zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem celem umówienia terminu oraz adresu odbioru starych mebli z Państwa posesji.

Kontakt