Zadzwoń (22)188-11-20

Wywóz mebli Józefów

Jesteśmy firmą, której specjalizacją jest wywóz mebli oraz innych rzeczy z mieszkań i domów. Jeżeli chcecie poznać szczegółowo nasze usługi i omówić warunki współpracy, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Jóżefów jest miastem, gdzie oferujemy swoje usługi wszystkim mieszkańcom. Warto nam zaufać, ponieważ zawsze na czas i na miejsce stawiamy się, aby odebrać meble od naszych klientów. Często ludzie myślą, że wynajem kontenera okazuje się tańszy. Wcale tak nie jest, bowiem płacicie za kontener, nawet jeżeli wypełnicie go tylko do połowy. U nas płacicie za ilość mebli, jakie nam powierzycie.

Ceny zaczynają się już od 150zł. Całkowity koszt jest jednak ustalany indywidualnie, zależy od wielkości i ilości mebli do wywiezienia. Możemy odebrać od Was tylko starą kanapę, sofę, starą szafę. Bez problemu odbieramy od naszych klientów pojedyncze sztuki mebli, jak również w szybkim czasie opróżniamy całe mieszkania, domy, a nawet działki letniskowe. Na pewno będziecie zadowoleni z usług naszej firmy.

Kontakt