Zadzwoń (22)188-11-20

Wywóz mebli Mińsk Mazowiecki

Zalegające w mieszkaniu niepotrzebne już meble, a także inne przedmioty, zagracają przestrzeń i mogą stanowić problem. Aby się ich pozbyć, często zamawiany jest kontener, ale dla zamieszkujących Mińsk Mazowiecki proponujemy wygodniejsze rozwiązanie.


Pojemność naszego transportu to aż 13 metrów sześciennych, a więc dwukrotnie więcej od standardowego kontenera, mamy więc możliwość wywiezienia mebli o dowolnych gabarytach i z każdego wskazanego miejsca w mieście. Poza tym nasi klienci nie muszą martwić się o ilość czy ciężar mebli i związane z tym problemy, ponieważ w cenę usługi wliczamy wyniesienie mebli z mieszkania wraz z ich załadunkiem.

Przy zryczałtowanej opłacie za kontener, nasza jest elastyczna i dostosowana do ilości przeznaczonych do wywozu mebli. Można u nas zamówić opróżnienie z mebli całego mieszkania, piwnicy, strychu, czy altany, jak i wywiezienie pojedynczej sztuki. Ponadto wywozimy również inne niepotrzebne przedmioty (książki, stare narzędzia), jak i odpady zielone z działek, wraz z ich uprzątaniem.

Kontakt