Zadzwoń (22)188-11-20

Wywóz mebli Piastów

Powodów do pozbycia się starych mebli może być wiele, ale często w takich sytuacjach nie mamy pojęcia, co z tym zrobić. Wynieść z domu i postawić obok śmietnika raczej odpada, trzeba zatroszczyć się o wywiezienie tego na wysypisko. Można oczywiście wynająć kontener, ale wówczas czeka nas samodzielne dźwiganie mebli, a my mamy dla ludzi zamieszkujących Piastów o wiele lepszą propozycję.


Kontener ma małą pojemność, tj. 6.5 metra sześciennego, a nasz samochód ma tych metrów aż 13. Może mieć również za dużą pojemność, gdy mamy do wyrzucenia jedynie starą sofę lub szafę. Ponadto kontener trzeba załadować samodzielnie, my zaś w cenę usługi wliczamy wyniesienie mebli z mieszkania oraz ich załadunek.

Zrealizujemy przy tym zamówienia na wysprzątanie całego mieszkania, altany, strychu albo piwnicy ze wszystkich niepotrzebnych przedmiotów, np. książek, narzędzi, a jednocześnie można nam zlecić wywiezienie jednego mebla i zapłacić jedynie za to, bez opłacania całej pojemności samochodu. Prócz tego wywozimy również odpady zielone z ogrodów i działek oraz dokonujemy drobnych rozbiórek mniejszych zabudowań.

Kontakt