Zadzwoń (22)188-11-20

Wywóz mebli Brwinów

Bywa, że pragniemy pozbyć się z domu starego mebla lub ich większej ilości i odwlekamy podjęcie decyzji, ponieważ nie wiemy, jak się do tego zabrać. Wyniesienie ich po prostu z domu i postawienie obok śmietnika odpada, przepisy mówią o wywiezieniu tego na wysypisko. Istnieje możliwość wynajęcia kontenera, ale wówczas trzeba meble samodzielnie dźwigać.

Dla ludzi z miejscowości Brwinów proponujemy coś innego.Nasz samochód do wywozu mebli ma 13 metrów sześciennych pojemności, przy o połowie mniejszej kontenera. Ponadto za kontener trzeba zapłacić ryczałtowo, my pobieramy opłatę za konkretną ilość. Kontener musi być załadowany samodzielnie, my w cenę usługi wliczamy wyniesienie mebli z mieszkania oraz ich załadunek. Zrealizujemy przy tym zamówienia na wyniesienie z mieszkania, strychu, piwnicy albo altany wszystkiego, co właściciel uzna za zbędne, czyli wszystkich rupieci. Oprócz tego są sytuacje, kiedy chcemy się pozbyć jednego mebla i można nam to zlecić i za to jedynie zapłacić.

Nasza usługa obejmuje również wywożenie odpadów zielonych z ogrodów i działek, a także rozbiórki mniejszych zabudowań, jak szopy lub altanki.

Kontakt