Zadzwoń (22)188-11-20

Wywóz mebli Łazy

Kłopot polegający na wywożeniu zużytych sprzętów domowych może się objawić dosyć niespodziewanie, ale ten problem nie dotyczy już miejscowości Łazy. Dla wszystkich bowiem ludzi zamieszkujących tę miejscowość mamy atrakcyjne rozwiązanie dotyczące wywózki niepotrzebnych mebli.

Przeznaczony do tego celu samochód ma pojemność 13 metrów sześciennych, dwukrotnie przewyższającą pojemność kontenera na odpady. Ułomnością kontenera jest poza tym to, że za jego wynajem trzeba zapłacić ryczałtowo, bez względu na ilość ładunku. Nam płaci się natomiast za określoną ilość mebli do wywiezienia. Dodatkowo właściciel mebli musi kontener załadować sam lub dodatkowo opłacić ludzi, którzy sprzęty z domu wyniosą, my w cenę usługi wliczamy wyniesienie mebli z mieszkania oraz ich załadunek na samochód.

Opróżnimy również dowolne miejsce ze wszystkiego, co właściciel uzna w nim za zbędne, czyli niepotrzebne książki, stare naczynia czy narzędzia. Można nas również wynająć, gdy zaistnieje potrzeba wywózki tylko jednego mebla, a ponadto oczyszczamy także z odpadów zielonych działki oraz ogrody, a na życzenie rozbierzemy również mniejsze zabudowanie, jak altanka lub szopa i jeśli trzeba, także to wywieziemy.

Kontakt